KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

Data publikacji: 31.01.2019 r.

Wolta rozbita w godzinę.
Do składu Zawkrza powrócili wszyscy zawodnicy, co natychmiast przełożyło się na wynik rywalizacji. Podopieczni Szymona Zejera nie dali żadnych szans warszawskiej Wolcie. Rozbili rywali w niespełna godzinę.
Kluczowy dla naszego zespołu okazał się powrót Radosława Rochny (na zdjęciu). Nie tylko – wspólnie z Tomaszem Szwęchem i Serafinem Gruźlewskim – trzymał przyjęcie na równym poziomie, ale nie próżnował także w ofensywie. Rozgrywający Paweł Domżalski miał największe zaufanie właśnie do swojego przyjmującego. Zaliczył aż dziewięć udanych ataków, do tego dodał blok i trzy asy serwisowe. W sumie zapisał na swoje konto aż czternaście oczek.
W stolicy nie próżnowali także obaj środkowi. Łukasz Bober zdobył dziewięć punktów (pięć blokiem), starszy od niego o kilkanaście lat Robert Rybka dołożył o cztery mniej. Nie można zapomnieć także o ośmiu Michała Drajera i siedmiu Domżalskiego.
Nic więc dziwnego, że warszawianie byli bez szans w zderzeniu z ekipą z Mławy. W żadnym z trzech setów nie nawiązali wyrównanej walki. Wyjazdowy sukces pozwolił Zawkrzu awansować na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Wyprzedzili konkurentów z Iskry Warszawa.
Kolejny mecz Zawkrze rozegra w niedzielę 10 lutego. Na wyjeździe zmierzy się z MKS-em MDK Warszawa.

ADS Wolta Warszawa – KS Zawkrze Mława 0:3 (10:25, 18:25, 18:25)
Zawkrze: Radosław Rochna, Tomasz Szwęch, Mateusz Paluszkiewicz, Paweł Domżalski, Łukasz Bober, Robert Rybka oraz Serafin Gruźlewski (libero) oraz Michał Drajer, Cezary Kaliszewski, Dominik Marlęga


Data publikacji: 07.01.2019 r.

TURNIEJ MINI SIATKÓWKI o PUCHAR PREZESA MWZPS
W Warszawie odbył się mistrzowski turniej w siatkówkę w kategorii dwojek i trójek. Do zawodów zostało zaproszone po 12 najlepszych zespołów na Mazowszu. Miasto i klub reprezentowały 4 drużyny w dwójkach i 2 w trojkach.
Najlepiej wypadli chłopcy z 7-ki: Kuba Zaraziński, Karol Jastrzębski, Kacper Sarnowski i Krzysztof Zembrzuski , ktorzy w kategorii trójek pokonali w meczu o 3 miejsce (!!!) swoich klubowych kolegów z SP 6!


 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego