KWIECIEŃ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI
Data publikacji: 15.04.2019 r.

Kolejny turniej Kinder + Sport
W sobotę 13 kwietnia nasz klub był reprezentowany na 4 i ostatnim turnieju kwalifikacyjnym o mistrzostwo Mazowsza z cyklu Kinder+Sport 🏐 po raz kolejny turniej odbył się w Mrozach i nasi najmłodsi zawodnicy z 4 i 5 klas pod opieką opiekunów Gawlikowskiego i Szwęcha zaprezentowali się bardzo dobrze 💪 Na oficjalne rankingi musimy jeszcze poczekać ale już możemy powiedzieć że dwójka w składzie Kobyłecki, Osiecki jadą na turniej półfinałowy. W trójkach na ten sam turniej jadą dwie nasze trójki w składach Zaraziński, Jastrzębski, Zembrzuski, Sarnowski oraz Morawski, Domeradzki, Balcerowski, Nowicki 🥇😁🏐👍 wszyscy chłopcy są uczniami klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 6 oraz nr 7 😁😀 Turniej półfinałowy odbędzie się w Mrozach 11 maja. Trzymamy kciuki za naszych najmłodszych 🏆🏐
Data publikacji: 02.04.2019 r.

PODSUMOWANIE SEZONU W WYKONANIU SENIORÓW
Czas na podsumowanie sezonu 2018/2019 w wykonaniu drużyny naszych seniorów. Przygotowania rozpoczęliśmy w sierpniu, przed startem ligi rozegraliśmy dwa turnieje przygotowawcze, w Mławie z drużynami drugoligowymi oraz w Mrozach z zespołami z naszej 3 ligi, tam m. in. pokonaliśmy zespół Kobyłki.
Start sezonu mieliśmy udany po 4 kolejkach z 3 zwycięstwami i jednej porażce (Grodzisk Mazowiecki pokonał nas w meczu w Mławie 3:2, prowadziliśmy 2:0) zajmowaliśmy drugie miejsce za Kobyłką.
Niestety w listopadzie przyszedł kryzys i przegraliśmy 3 mecze z rzędu (z MDKiem 3:1; z Camperem 3:1; z Kobyłką 3:0). W grudniu wróciliśmy do lepszej gry i zanotowaliśmy 3 kolejne zwycięstwa z rzędu i doznaliśmy porażki dopiero na koniec rundy z Wolanowem w meczu u siebie 3:2 (prowadziliśmy 2:1).
Po I rundzie zajmowaliśmy dobre 4 miejsce z 1 punktem starty do 3 miejsca. Na czele ligi w tym momencie był zespół z Grodziska, potem Kobyłka i na 3 miejscu Wolanów.
W styczniu zanotowaliśmy dwie porażki, z Iskrą Warszawa która w całym rozrachunku była dość istotna oraz z Grodziskiem, co spowodowało że cel jaki sobie postawiliśmy przed sezonem-baraże znacznie się oddalił…ale walczyliśmy dalej.
W lutym zagraliśmy tylko dwa mecze, wygrany z Camperem 3:1 i porażka ponownie z Kobyłką 3:0.
W marcu zostały nam do rozegrania już tylko 4 mecze i aby marzyć o miejscu dającym baraże musieliśmy wszystkie je rozstrzygnąć na swoją korzyść. Pierwszy mecz, odbyliśmy z juniorami z MDKu Warszawa i doznaliśmy porażki 3:1. To już stawiało nas w bardzo trudnej sytuacji. Do Jedlińska pojechaliśmy mocno zdekompletowani i ledwo udało nam się wygrać tam 3:2, w tie-breaku było 22:20 dla nas.
Mecz w Mrozach był dla nas udany, wygraliśmy 3:1 ale niestety nie dawało nam już to w tym momencie nic ponieważ inne wyniki w lidze nie były po naszej myśli.
Na ostatni mecz w sezonie do Wolanowa pojechaliśmy mocno rozbici kadrowo (ponownie w 7 osobowym składzie) i miało to olbrzymi wpływ na naszą postawę, przegrywamy z rewelacją sezonu 3:0.
Przed sezonem celem było zajęcie miejsca dającego grę w barażach, niestety życie okazało się dla nas dość brutalne i zweryfikowało nasze możliwości w tym sezonie dość boleśnie i w ostatecznym rozrachunku zajmujemy 6 miejsce z 37 punktami i 12 zwycięstwami, na pewno nas nie satysfakcjonuje, wiemy że można było być na pewno wyżej w tabeli na koniec sezonu…co ciekawe zdobyliśmy jeden punkt więcej niż w sezonie 2017/2018 ale zajmujemy miejsce o jeden niżej.
W tym sezonie liga poza Grodziskiem Mazowieckim, była bardzo wyrównana, zespoły od miejsca 2 do 7 prezentowały bardzo podobny poziom i często o wyniku spotkania decydowała dyspozycja dnia czy brak podstawowych zawodników u jednych bądź drugich.
W naszym przypadku to drugie miało zdecydowanie najważniejszy wpływ…sezon rozpoczynaliśmy z kadrą liczącą 17 zawodników a kończyliśmy niestety w 7 i przełożyło się to na treningi a następnie na naszą grę w meczach ligowych. Było kilka spotkań które dobrze rozpoczynaliśmy (od wygrania pierwszego seta) a później przegrywaliśmy m.in. z MDKiem u siebie i na wyjeździe, z Camperem na wyjeździe.
W barażach o II ligę z województwa Mazowieckiego w dalszych turniejach zagrają: SPARTA Grodzisk Maz. (MISTRZ 3 Ligi MWZPS); WICHER Kobyłka (WICEMISTRZ); MKS MDK Warszawa (4 miejsce); ISKRA Warszawa (5 miejsce). Zespół z Wolanowa zrezygnował ze startu w barażach.

Dziękujemy NASZYM KIBICOM!!!
Śmiało można stwierdzić że w My w Mławie posiadamy najlepszych, najwierniejszych i najgłośniejszych kibiców w całej 3 lidze!!! Wszystkie mecze w Mławie rozgrywaliśmy przy licznie przybyłej publiczności która zawsze nas głośno wspierała!!!

Dziękujemy naszym SPONSOROM!!!
To dzięki firmom nas wspierającym niczego nam w tym sezonie nie brakowało!

Dziękujemy za wsparcie: MIASTO MŁAWA; STAROSTWO POWIATOWE w MŁAWIE;
FIRMOM: AGRO ARTIM; TECHNOKABEL SZREŃSK; PERFEKT GRZEGORZ MORAWSKI; INTERMARCHE SUPER MŁAWA; XL ENERGY DRINK; TBS MŁAWA; ZEJER-SPORT MŁAWA; AGG SPORT;
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego