Menu główne:

AKTUALNOŚCI
Data publikacji: 20.05.2018 r.
DOMINIK NA KONSULTACJI KADRY MAZOWSZA ROCZNIK 2003
W dniu dzisiejszym w Stanisławowie Pierwszym gm. Nieporęt odbyło się zgrupowanie kadry województwa mazowieckiego w piłce siatkowej chłopców rocznik 2003, na którą został powołany zawodnik naszego klubu Dominik Marlęga warto zauważyć że pierwszy raz w naszej klubowej historii. Wierzymy że to dopiero początek... Trzymamy mocno kciuki za Dominika!!!
Data publikacji: 17.05.2018 r.
NAJMŁODSI SIATKARZE ZAWKRZA W NAJLEPSZEJ 8 MAZOWSZA W DWÓJKACH!!!
Zawodnicy KS Zawkrze Mława - Adam Kobyłecki i Krzysztof Zembrzuski, na codzień uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 7 w Mławie zajęli 3 (!) miejsce w półfinale Mistrzostw Mazowsza i awansowali do finałowej ósemki! !
2 czerwca jadą walczyć o wyjazd na Mistrzostwa Polski (awansują 2 drużyny). Reszta zespołów mławskiego Zawkrza również uplasowała sia bardzo wysoko. Gratulacje dla dzieciaków oraz dla trenerów prowadzących Jerzy Gawlikowski i Tomasz Szwęch.
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZIKÓW ROCZNIK 2003-2004
W sobotę 12 maja o godzinie 10:00 odbył się Turniej Piłki Siatkowej Młodzików. Wśród zaproszonych drużyn znalazły się zespoły UMKS MOS WOLA WARSZAWA II, UMKS MOS WOLA WARSZAWA III, UKS POLONEZ WYSZKÓW I, LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW. Rozgrywki odbywały się w systemie "każdy z każdym". Wyniki: KS ZAWKRZE MŁAWA - UMKS MOS WOLA WARSZAWA II 2:1 (16:25;25:19;15:6) LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW - UMKS MOS WOLA WARSZAWA III 1:2 (24:26;25:23;12:15) UMKS MOS WOLA WARSZAWA - KS ZAWKRZE MŁAWA 2:1 (25:20;23:25;15:10) UKS POLONEZ WYSZKÓW - LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW 2:0 (25:16;25:17) UMKS MOS WOLA WARSZAWA II - UMKS MOS WOLA WARSZAWA III- 2:1 (25:22;23:25;15:12) UKS POLONEZ WYSZKÓW - UMKS MOS WOLA WARSZAWA II 2:0 ( 25:17;25:9) LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW - KS ZAWKRZE MŁAWA 2:0 (25:18;25:20) UMKS MOS WOLA WARSZAWA II - LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW 0:2 ( 19:25;15:25) KS ZAWKRZE MŁAWA - UKS POLONEZ WYSZKÓW 0:2 (14:25;14:25) UMKS MOS WOLA WARSZAWA III - UKS POLONEZ WYSZKÓW 0:2 (19:25;12:25) Wręczenia nagród oraz pucharów z medalami dokonał Mistrz Świata oraz Mistrz Olimpijski Edward Skorek. 1. UKS POLONEZ WYSZKÓW 2.LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW 3.UMKS MOS WOLA WARSZAWA III 4.UKS MOS WOLA WARSZAWA II 5.KS ZAWKRZE MŁAWA Wyróżnieni zawodnicy 1. ANTONI CISKOWSKI -UKS POLONEZ WYSZKÓW 2.KACPER WIŚNIEWSKI - UMKS MOS WOLA WARSZAWA III 3. MICHAŁ ŁABĘDZKI - LKS WRZOS MIĘDZYBORÓW 4.JEREMI KRYSZTOŃ - UMKS MOS WOLA WARSZAWA II 5. MACIEJ RAGUS - KS ZAWKRZE MŁAWA
Data publikacji: 16.05.2018 r.
Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie
28 kwietnia w sobotę przed długim weekendem majowym został rozegrany turniej dwójek chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 6 Mławie. Do turnieju zgłoszonych zostało 27 zespołów. Szkołę Podstawową Nr 6 reprezentowało 5 zespołów, a Szkołę Podstawową nr 7 reprezentowało 6 zespołów. Do Mławy przyjechali reprezentanci takich klubów jak MOS WOLA Warszawa (2 zespoły), Polonez Wyszków (5 zespołów), Sparta Grodzisk (6 zespołów) oraz Lipowiec (3 zespoły). Zespoły zostały podzielone na 5 grup i rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. Do finałowej grupy przechodziły zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w swoich grupach i rozegrały mecze o miejsca 1-5. Zespoły, które zajęły drugie miejsca zagrały w finale B o miejsca 6-10. W finałowej grupie bezkonkurencyjni okazali sie reprezentanci SP nr 6 Daniel Balcerowski i Konrad Nowicki, którzy w całym turnieju nie przegrali żadnego spotkania zdobywając złote medale i puchar za pierwsze miejsce.
Klasyfikacja końcowa: 1 miejsce- SP6(2) Daniel Balcerowski, Konrad Nowicki