MAJ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

AKTUALNOŚCI
Data publikacji: 20.05.2019 r.

II turniej o Puchar Dyrektora SP nr 6 w Mławie
W sobotę 18 maja na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Mławie  odbył się II Turniej Mini Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły. Do  turnieju przystąpiło około 90 chłopców z roczników 2007, 2008 i młodsi.  Turniej został rozegrany w kategoriach dwójek i trójek. Do turnieju  dwójek zgłosiło się 16 zespołów, a w kategorii trójek 10 zespołów.  Gościliśmy zespoły z Lipowca Kościelnego, Żuromina, PLASU Warszawa oraz z  Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza. Nasz klub reprezentowało 5  zespołów w kategorii trójek i 7 zespołów w kategorii dwójek. Nasi  chłopcy w większości to uczniowie naszych czterech klas sportowych z  dwóch szkół, Szkoły Podstawowej nr 6 i Szkoły Podstawowej nr 7.
Wyniki turnieju:
Dwójki:
1 miejsce: Adam Kobyłecki, Aleksander Osiecki (Zawkrze Mława, SP nr 7)
2 miejsce: PLAS Warszawa
3 miejsce: Gracjan Gregorczyk, Mateusz Bucholski (Zawkrze Mława, SP nr 7)
4 miejsce: Aleksander Gajewski, Kacper Wesołowski (Zawkrze Mława, SP nr 6)
Trójki:
1 miejsce: Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza
2 miejsce: Filip Domeradzki, Filip Morawski, Daniel Balcerowski, Konrad Nowicki, Mariusz Skierski (Zawkrze Mława, SP nr 6)
3 miejsce: Jakub Zaraziński, Karol Jastrzębski, Kacper Sarnowski, Krzysztof Zembrzuski (Zawkrze Mława, SP nr7)
4 miejsce: Sebastian Gockiewicz, Aleksander Jeziorski, Wiktor Kowalczyk, Igor Sokołów (Zawkrze Mława, SP nr 7)
 W kategorii dwójek najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam  Kobyłecki reprezentujący nasz klub i Szkołę Podstawową nr 7, a w  kategorii trójek najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano reprezentanta  Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza. Jakuba Gołąbka. Wszystkim  zawodnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Data publikacji: 14.05.2019 r.

Sukces w półfinałą Maa Kinder + Sport
Zakończył się turniej półfinałowy dwójek i trójek chłopców o mistrzostwo Mazowsza z cyklu Kinder+Sport 🏐💪 nasza najlepsza dwójka w składzie Kobyłecki Adam, Osiecki Aleksander i Gregorczyk Gracjan podtrzymali swoją passę z całego sezonu  i wygrali wszystkie swoje mecze awansując do finału :) 🥇 będą rozstawieni z trzeciego miejsca :) W kategorii trójek z naszych dwóch zespołów do finału awansowała trójka w składzie Zaraziński Jakub, Jastrzębski Karol, Zembrzuski Krzysztof i Sarnowski Kacper wygrywając cztery mecze z sześciu i będą rozstawieni z siódmego miejsca 👍💪 Naszemu drugiemu zespołowi w składzie Domeradzki Filip, Morawski Filip, Nowicki Konrad i Balcerowski Daniel zabrakło do awansu tylko jednego zwycięstwa ale zakończyli sezon w najlepszej czternastce na Mazowszu co jest dużym sukcesem 🏐💪 Finał o Mistrzostwo Mazowsza odbędzie się 1 czerwca 🏆🥇🏐
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego