AKTUALNOŚCI > 2016

Data publikacji : 19.01.2016

Słaby początek roku seniorów

Siatkarze Zawkrza nie zaliczą do udanych spotkania z Jaguarem Wolanów
Dwa mecze – dwie porażki, takim bilansem zakończył się weekend dla siatkarzy Zawkrza Mława. Podopieczni Szymona Zejera musieli uznać wyższość ekip z Wolanowa i Ostrołęki. Po tych porażkach nasz zespół wciąż tkwi na samym dnie ligowej tabeli.

Początek meczu Zawkrza z Jaguarem był obiecujący. Nasza drużyna wygrała pierwszego seta do 18. Później nie było już tak kolorowo. Goście poprawili grę w przyjęciu, dzięki czemu wyprowadzali skuteczne ataki. Rywale po zwycięstwie w drugiej odsłonie poszli za ciosem i pewnie triumfowali w dwóch kolejnych do 12.

Dzień później mławscy siatkarze rozegrali wyjazdowe spotkanie z Volleyem Ostrołęka. Po wygranej w Mławie, siatkarze Szymona Zejera mogli być optymistami. Pałający żądzą rewanżu gospodarze nie dali szans Zawkrzu, rozbijając nasz team w trzech setach do 19, 15 i 23.

Zawkrze Mława – Jaguar Wolanów 1:3 (-18, 18, 12, 12)

SPS Volley Ostrołęka – Zawkrze Mława 3:0 (19, 15, 23)

Data publikacji : 11.01.2016

Bezradność Zawkrza w stolicy

Siatkarze Zawkrza Mława powrócili na trzecioligowe parkiety. W sobotę 9 stycznia podopieczni Szymona Zejera zmierzyli się na wyjeździe z MOSEM Wola Warszawa. Po słabej grze mławianie ulegli rywalom 0:3.

- Niestety nie był to udany mecz w naszym wykonaniu, cały zespół prezentował się przeciętnie. W żadnej partii nie byliśmy w stanie nawiązać walki z młodzieżą z Warszawy – powiedział po meczu opiekun mławskiego zespołu, Szymon Zejer.

Gracze ze stolicy wykorzystali mankamenty w grze Zawkrza i pewnie triumfowali w setach do 19, 13, i 16. Widząc słabą dyspozycję podstawowych zawodników trener mławian dał pograć wszystkim swoim podopiecznym, których zabrał do Warszawy.

Następny mecz Zawkrze rozegra w sobotę 16 stycznia przed własną publicznością z Jaguarem Wolanów. Początek rywalizacji o godzinie 16.00. Dzień później ekipa z Mławy zmierzy się na wyjeździe z Volleyem Ostrołęka.

MOS Wola Warszawa – Zawkrze Mława 3:0 (19, 13, 16)

Zawkrze: Szwęch, Frankowski, Fijałkowski, Kuciński, Kłosowski, Kuźniarski, Bober, Łuniewski, Margas, Rybka, Grądzki, Trzciałkowski, Podlaski (libero), Kwieciński (libero).