TERMINARZ - KS ZAWKRZE MŁAWA

Przejdź do treści

Menu główne:

DRUŻYNY > SENIORZY
TERMINARZ SENIORZY
RUNDA 1
KS Zawkrze Mława - UKS Olimp Skaryszew                   06.10.2018 sobota 18:30
UKS Iskra Warszawa - KS Zawkrze Mława                     13.10.2018 sobota 15:30
KS   Zawkrze Mława - UKS Sparta Grodzisk Maz.            20.10.2018 sobota   18:30
KS Zawkrze Mława - ADS Wolta                                   27.10.2018 sobota 13:00
KS   Zawkrze Mława - UKS MKS MDK Warszawa              10.11.2018   sobota   18:30
KS   Camper Wyszków - KS Zawkrze Mława                    17.11.2018   sobota   16:00
KS   Zawkrze Mława - MKS Wicher Kobyłka                     24.11.2018   sobota   18:30
  SPS 4CV   BELL Garwolin - KS Zawkrze Mława                 01.12.2018   sobota   16:00
  KS   Zawkrze Mława - SPS Radmot Jedlińsk                     08.12.2018   sobota   18:30  
KS   Zawkrze Mława - SPS GOSiR Mrozy                         15.12.2018   sobota   18:30
KS Zawkrze Mława - GKS Jaguar Wolanów                    22.12.2018   sobota   18:30  
RUNDA 2
UKS   Olimp Skaryszew   KS Zawkrze Mława                     05.01.2019   sobota   18:00
KS   Zawkrze Mława   UKS Iskra Warszawa                       12.01.2019   sobota 18:30
UKS   Sparta Grodzisk Maz.   KS Zawkrze Mława               19.01.2019   sobota 18:00
ADS Wolta - KS Zawkrze Mława                                   26.01.2019   sobota 15:00
UKS MKS   MDK Warszawa   KS Zawkrze Mława                10.02.2019 miedziela   10:30
KS   Zawkrze Mława   KS Camper Wyszków                      16.02.2019 sobota 18:30
MKS   Wicher Kobyłka   KS Zawkrze Mława                       24.02.2019 niedziela   18:00
KS   Zawkrze Mława   SPS 4CV BELL Garwolin                   02.03.2019 sobota 18:30
SPS Radmot Jedlińsk KS Zawkrze Mława                       10.03.2019 niedziela 17:30
SPS   GOSiR Mrozy   KS Zawkrze Mława                            16.03.2019 sobota 19:00
GKS Jaguar Wolanów KS Zawkrze Mława                      24.03.2019 niedziela   16:00

TABELA III LIGI
1. KS Zawkrze Mława 1 3 1 0 3:0
2. Wicher Kobyłka 1 3 1 0 3:0
3. SPS GOSiR Blue Gaz Mrozy 1 3 1 0 3:0
4. MKS MDK Warszawa 1 3 1 0 3:1
5. Iskra Warszawa 1 3 1 0 3:1
6. ADS Wolta Warszawa 1 3 1 0 3:1
7. Camper Wyszków 1 0 0 1 1:3
8. SPS 4CV Garwolin 1 0 0 1 1:3
9. SPS Ramot Jedlińsk 1 0 0 1 0:3
10. Jaguar Wolanów 1 0 0 1 0:3
11. Sparta Grodzisk Mazowiecki 1 0 0 1 0:3
12. Olimp Skaryszewski 1 0 0 1 0:3
 
Copyright 2018. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego